Hale pod ujeżdżalnie dla koni.          Wynajem i sprzedaż

Nasza firma produkuje dwa rodzaje hal pod ujeżdzalnie dla koni.  Namioty i Lążowniki o lekkiej konstrukcji z zadaszeniem plandekowym jak i hale stalowe pokryte w całości blachą czy też płytą warstwową. Ściany boczne wykonane z siatki w celu dobrej wentylacji

Własne projekty pod ujeżdżalnie

Posiadamy włąsne biuro projektowe w którym możemy Państwu zaoferować dowolne rozwiązanie wykonania lążowni czy hali pod ujeżdżalnie. Jako producent hal pod ujeżdżalnie możemy zaoferować atrakcyjne ceny . Wykonujemy też bandy drewniane  dokoła w ujeżdżalniach na wyskokość 165 cm. Taka hala idealnie nadaje się na stajnie i wiatę dla koni.

Najniższe ceny w Polsce

 Lonżownik dla koni to nic innego jak hala okrągła którą produkujemy w trzech wymiarach 16 m, 18 m, 21 m.  Hale lążownie mogą być pokryte plandeką bądż blachą trapezową a część ścian wykonane z siatki aby zapewnić doskonałą wentylację. Wysokość ściany bocznej jaką stosujemy to 3.5 metra do okapu. Hale jeżdzieckie namiotwe w popularnych wymiarach to 16 m x 30 m x 4.5 m lub 20 m x 40 m x 4.5 m. Hala jeździecka to obiekty, które wykorzystywane są przez cały rok. Jest to idealna przestrzeń do treningu.
Budowa całorocznej hali jeździeckiej od producenta Hallrent to produkt najwyższej jakości.

Michał Janas - Wycena Hali
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. +48 539 305 100
   tel. +48 77 466 12 06

                                              reithalle3              reithalle

                                                         HALE namiotowe pod ujeżdżalnie                                        HALE stalowe pod ujeżdżalnie

FORMULARZ KONTAKTOWY

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
OCHRONA DANYCH WYRAŻENIE ZGODY Użytkownik zgadza się na wykorzystanie i zapisywanie danych zebranych podczas korzystania przez niego z Internetu do celów komunikacji z firmą Hallrent Sp. z o. o.. Zgoda ta może zostać w każdej chwili wycofana.
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

KONTAKT

kontakt menager
 
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: sekretariat@hallrent.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

Search