22
TYP: HALA EVENTOWA
SZEROKOŚĆ:  10 m
 DŁUGOŚĆ:  20 m
WYSOKOŚĆ:  3 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PLANDEKA
POSZYCIE DACHOWE:  DACH PNEUMATYCZNY

 

 

Firma, która prowadzi restaurację i organizuje imprezy plenerowe zakupiła u nas halę namiotową na konstrukcji aluminiowej, o wymiarach 10x20x3 m z montażem na swojej działce. Hala namiotowa ma służyć jako zadaszenie w razie nie pogody w pochmurne dni. Zastosowanie ścian z plandeki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, ponieważ w szybkim czasie można je zdemontować, a hala stanie się wiatą. Dach pneumatyczny w tej hali spełnia rolę zabezpieczenia przeciw sniegowego praz przeciwdeszczowego, gdyż poduszka powietrzna wytworzona przez dach pompowany zapobiega gromadzeniu się wody czy śniegu na dachu hali. W hali namiotowej została zastosowana drewniana podłoga na stelażustalowo-alumiiowym.

 

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Mateusz Kunert
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mk@halecarlo.pl


FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search