Oddzwonimy Podaj swój numer telefonu i zadzwonimy do Ciebie!
Nazwa jest wymagana
Telefon jest wymagany
Dziękuję. Mamy prośbę. Skontaktujemy się jak najszybciej.

pol

10
TYP: HALA WYSTAWOWA
SZEROKOŚĆ:  15 m
 DŁUGOŚĆ:  15 m
WYSOKOŚĆ:  3 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PŁYTA WARSTWOWA
POSZYCIE DACHOWE:  PODWÓJNA PLANDEKA

 

 

Klient zwrócił się z zapytaniem do firmy Hale Carlo ponieważ potrzebował budynek w którym mogła by być prowadzona sezonowa restauracja. Naszą propozycją było zastosowanie hali  powierzchni 225m2 z dodatkowym tarasem. Hala  została przeszklona oknami w pionie praktycznie na całej powierzchni. Taras przed halą został wykonany na konstrukcji stalowo-aluminiowej z drewna. Hala została postawiona obok pałacu Zamoiskich w Kozłówce. Dodatkowo w hali zostały zamontowane drzwi przeszklone dwuskrzydłowe na dwóch ścianach oraz drzwi przeszklone jednoskrzydłowe. Dach pneumatyczny zastosowany w hali zapobiega się skraplaniu wody do środka, przez co komfort użytkowania hali jako restauracja seznowa został zwiększony do maximum.

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Maciej Brocki
Kierwonik działu sprzedaży

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mb@halecarlo.pl

FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search