10
TYP: HALA PRODUKCYJNA
SZEROKOŚĆ:  17,5 m
 DŁUGOŚĆ:  12,5 m
WYSOKOŚĆ: 6,5 m
 POSZYCIE BOCZNE:  PLANDEKA
POSZYCIE DACHOWE:  PLANDEKA

 

 

Konstrukcja aluminiowa hali namiotowej, dach plandekowy z atestem trudnopalnosci.Producent frontów meblowych potrzebował w krótkim czasie powiekszyc swą halę produkcyjną, a dokładniej dostawić do istniejącej hali. Klientowi zalezało zakupić prosto od producenta hal dlatego trafil do Hale Carlo. Nasze hale systemowe idealnie nadają sie na hale produkcyjne . Każdy klient będzie zadowolony z długoletniego używania naszych hal. Hala została zaprojektowana i wykonana według normy śnieżnej jak i wiatrowej.

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Mateusz Kunert
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mk@halecarlo.pl


FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search