02
TYP: HALA PRODUKCYJNA
SZEROKOŚĆ:  32,5 m
 DŁUGOŚĆ:  73 m
WYSOKOŚĆ: 7,5 m
 POSZYCIE BOCZNE:  BLACHA TRAPEZOWA
POSZYCIE DACHOWE:  BLACHA TRAPEZOWA

 

Pewna gmina w Polsce ogłosiła przetarg na wybudowanie sortowni zmieszanych odpadów komunanlnych. Firma Hale Carlo zaproponowała rozwiązanie na konstrukcji aluminiowej. Hala o wymiarach 32,5x73x7,5m z podporą w środku hali spełniała wszystkie wymagania projektowe. Cena zaproponowana przez firmę Hale Carlo okazała się najkorzystniejsza dla klienta i to ona została wybrana. Hala z całkowitym poszyciem z blachy trapezowej jest rozwiązaniem bardzo trwałym, dodatkowo w hali zostały zamontowane okna na ścianie bocznej, oraz kilka bramprzesuwnych usadowionych zgodnie z wymaganiami klienta.

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Mateusz Kunert
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mk@halecarlo.pl


FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search