m11
TYP: NAMIOT MAGAZYNOWY
SZEROKOŚĆ:  10 m
 DŁUGOŚĆ:  20 m
WYSOKOŚĆ:  4 m
 POSZYCIE BOCZNE:  BLACHA TRAPEZOWA
POSZYCIE DACHOWE:  DACH PNEUMATYCZNY

 

 

Klient posiadający bardzo dużą hurtownię napojów poszukiwał namiotu magazynowego na gotowe wyroby pakowane w opakowaniach.

Zaproponowana opcja firmy Hale Carlo to namiot magazynowy o wymiarach 10x20x4m z poszyciem bocznym z blachy trapezowej. Ściany z blachy trapezowej w namiocie zwieksza zabezpieczenie przed kradzieżą cennego towaru. Dach namiotu magazynowego został wykonany jako pneumatyczny co gwarantuje brak skroplin pary wodnej w środku namiotu magazynowegoNamiot wykonany z konstrukcji stalowej z dwuteownika IPE.

Drugi namiot magazynowy a bardziej nazywany wiatą na puste oraz pełne skrzynki firma Hale Carlo musiała postawić na nierówno położonej kostce brukowej, przez co na życzenie klienta zostały wyprodukowane słypy o różnych wysokościach, aby namiot stał prosto. 

Namiot magazynowy
zbudowany przez Hale Carlo nie posiada ścian bocznych, a dach został wykonany z e zwykłej plandeki w kolorze białym. Wymiary zadaszenia, które zamówił klient to 12 mertów szerokości, 20 mentrów długości  oraz 4 metry wysokości ściany bocznej. Bramę przesuwną w namiocie magazynowym umieszczono na środku podzieloną na dwie połowki. Z tyłu namiotu zamontowaliśmy drzwi wyjściowe stalowe.

Jesteś zainteresowany ceną namiotu magazynowego - zadzwoń +48 539 305 100

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://halecarlo.pl/133-hala-eventowa-6#sigProGalleria015c6aa31e

WSZYSTKO Z JEDNEJ RĘKI

Posiadamy swój dział projektantów. Posiadamy własne ekipy montażowe, Posiadamy swój sprzęt do montażu hal

DOŚWIADCZENIE I KNOW HOW

HALE CARLO może poszczycić się 10-letnim doświadczeniem w budowaniu hal. Państwa hala powstaje dzięki wiedzy i zaangażowaniu ponad 50 wykwalifikowanych pracowników . Możesz zaufać firmie HALE CARLO – ekspertowi w dziedzinie uzyskiwania dodatkowej przestrzeni.

SPRZEDANE HALE ROCZNIE

Hale Carlo produkuje rocznie i sprzedaje ponad 100 hal.

WYNAJEM HAL MAGAZYNOWYCH I EVENTOWYCH

W ciągłym wynajmie mamy ponad 50.000 m2. Bardzo różne zastosowania hal: magazynowe, produkcyjne, imprezowe.

CERTYFIKOWANA TECHNOLOGIA SPAWANIA

Hale Carlo pracuje wyłącznie według certyfikowanych procesów spawalniczych. Ponadto produkcja znajduje się pod stałą kontrolą i nadzorem wykwalifikowanych inżynierów. W HALE CARLO opieramy się na normach DIN EN 1090-1 i DIN EN 1090-2 do EXC 3.

NIEZAWODNA OCHRONA PRZED KOROZJĄ

Stalowe konstrukcje HALE CARLO standardowo są cynkowane ogniowo, tak aby zapewnić maksymalną ochronę przed korozją. Cynkowanie ogniowe przez długi czas chroni stal przed rdzą. Zależy nam na trwałosci naszych konstrukcji.

KONTAKT

kontakt menager
Mateusz Kunert
Wycena Hali

tel.: +48 539 305 100

e-mail: mk@halecarlo.pl


FILMY

FAQ.svg

GALERIA

03

copyright © Hale Carlo 2018

Search